Vrabotuvanje.com - Доставувач - Гостивар - Гостивар - ДЕЛЦО ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Доставувач - Гостивар

Гостивар

Рок за пријавување:

 • ДЕЛЦО ДООЕЛ


Eдинствената специјализирана компанија за достава во Македонија има потреба од 
 
ДОСТАВУВАЧИ за реон Гостивар
 
 
Квалификации:
 • Минимум средно образование
 • Солидно познавање на градот и околните места
 • Одлично познавање на реон Гостивар
 • Пожелно е познавање на Албански јазик
 • Искуство со теренска работа
 • Возачка дозвола Б категорија
Опис на работни задачи:
 • Достава на правни пратки на терен 
 • Активно пребарување на теренот во врска со дополнителните информации и податоци за адресите и известување за истите со пополнување на извештаи и останати потврди за извршена достава
 • Преглед на извештаите на дневна база
 • Активна поддршка на тимот во дадениот реон
Ве молиме испратете ја Вашата апликација (CV) со назнака „Достава-Гостивар“, преку полето Брза Апликација или или доставете ја во канцеларијата на ДелЦо Дооел која се наоѓа на: ул. Беличица бр. 55 А, Гостивар.
 

Напомена:

 • САМО апликациите кои ќе влезат во потесен круг, ќе бидат контактирани.
 • Апликациите без назнака нема да бидат разгледани!
 • Потребно е кандидатот да е со место на живеење за реонот за кој аплицира.
   
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Сообраќај и Транспорт изнесува 24.623 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде