Vrabotuvanje.com - Шивачки - Скопје - ПЕТ-ТЕХ ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

 • ПЕТ-ТЕХ ДООЕЛ

Кофекцијата ПЕТ-ТЕХ од Скопје го продолжува својот напредок.Човечките ресурси се клучот за нашиот одржлив развој. Бидете дел од нашата успешна приказна во која Вашиот труд и Вашите вештини ќе бидат наградени.

Распишуваме оглас за следната работна позиција:

ШИВАЧКА (5 ИЗВРШИТЕЛИ)

Потребни квалификации:

 • Завршено средно образование,
 • Претходно работно искуство би се сметало за предност.

Личен профил:

 • Професионалност,
 • Амбициозност,
 • Тимска работа,
 • Дисциплина, одговорност, педантност.

 

Ние нудиме:

 • Одлична работна средина,
 • 8 часовен работен ден,
 • Можност за напредок,
 • Стимулација и бонуси,
 • Континуирана обука.
 

За да бидеш дел од ТИМОТ закажи интервју на тел.070 220 992 или аплицирај преку полето Брза Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Производство и Занаетчиство изнесува 24.798 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде