Vrabotuvanje.com - Дизајнер на мебел / Архитект - Скопје - Производно услужно трговско друштво на големо и мало ПРОТЕКС ДООЕЛ експорт-импорт Скопје
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Дизајнер на мебел / Архитект

Скопје

Рок за пријавување:

  • Производно услужно трговско друштво на големо и мало ПРОТЕКС ДООЕЛ експорт-импорт Скопје
  • Адреса: Мајка Тереза, 1000 Скопје
  • Веб страна: http://www.lux.mk

                    

 

ПРОТЕКС има потреба од следната работна позиција
ДИЗАЈНЕР НА МЕБЕЛ / АРХИТЕКТ

 

Опис на работата:

  • Проектирање и технологија на мебел или архитект со познавање CAD програми за работа на CNC машина за мебел

Потребни квалификации:

  • ВСС - Универзитетска диплома
  • Познавање на AutoCAD


Личен профил:

  • Комуникативност, организираност и одговорност 
  • Способност за тимска работа
  • Лојалност, иницијативност, темелност, енергичност
  • Флексибилност за работа на терен​

Доколку сте заинтересирани Ве покануваме да ни доставите Ваша кратка биографија преку полето "Брза Апликација".

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Уметност и Дизајн изнесува 21.700 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде