Vrabotuvanje.com - Термотехничар или Термоенергетичар во одржување - Скопје - ПЕКАБЕСКО АД
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Термотехничар или Термоенергетичар во одржување

Скопје

Рок за пријавување:

  • ПЕКАБЕСКО АД


ПЕКАБЕСКО ад
АКО САКАТЕ ДА БИДЕТЕ ДЕЛ ОД ТИМОТ НА УСПЕШНА КОМПАНИЈА

Производителот на сувомесни производи и трговец на големо  со прехрамбени производи  ПЕКАБЕСКО АД заради остварување на целите ви нуди  слободни работни позиции:

ТЕРМОТЕХНИЧАР ИЛИ ТЕРМОЕНЕРГЕТИЧАР ВО ОДРЖУВАЊЕ

Кандидатите треба да ги исполнуваат следните услови:
  • Средно образование машински смер или Високо образование машински смер (термотехника и термоенергетика)
  • Со  работно искуство  од минимум 3 години за ВСС или со работно искуство од минимум 5 години за ССС
     
Работниот однос се склучува на одредено време 6 месеци (пробен период) со можност за продолжување, нето плата до 35.000,00 ден, плус топол оброк и превоз , работнa  во три смени, а неделното работно време изнесува 40 часа, избор ќе се изврши во рок 15 (петнаесет) дена, по истекот на рокот за пријавување  во зависност од бројот на пријавените кандидати. 

Напомена: молбите на кандидатите кои не ги исполнуваат горе наведените услови нема да се разгледуваат.

Испратете го вашето CV (молба) преку полето Брза Апликација.
Апликациите да се достават заклучно со 21.10.2020 година.
Ќе бидат контактирани кандидатите кои ги задоволуваат критериумите.

Пекабеско АД

Аплицирај
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Останато изнесува 22.029 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде