Vrabotuvanje.com - Раководител на маркет - Радовиш и Кичево - Радовиш и Кичево - КАМ ДОО Скопје
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Раководител на маркет - Радовиш и Кичево

Радовиш и Кичево

Рок за пријавување:

  • КАМ ДОО Скопје

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Останато изнесува 22.029 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде