Vrabotuvanje.com - Full-stack Web Developer - Скопје - Биг Шоп
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

 • Биг Шоп

BIG SHOP DOOEL е во потрага по Full-stack web developer, кој на креативен начин ќе ги искомбинира своите вештини за веб дизајн и програмирање. Доколку си млад, талентиран, мотивиран и со добро внимание на детали, доколку имаш желба за напредување и бараш шанса за постојано вработување, тогаш ти си идеалниот кандидат за нас.

FULL-STACK WEB DEVELOPER

Потребни квалификации:

 • Претходно работно искуство минимум 1 (една) година.
 • Одлично познавање на работа со:
  -PHP;
  -SQL;
  -HTML; 
  -CSS;
  -JavaSript;
 • Работа со сајтови за е-трговија.
 • Прeдност ќе имаат кандидати кои дополнително имаат познавање од .NET и МS/SQ.

Вештини и способности:

 • Одлични аналитички способности.
 • Флексибилност и ориентираност кон пронаоѓање решенија.
 • Способност за индивидуална и тимска работа, работа под притисок.
 • Лојалност и иницијативност.
 • Позитивен став.


Доколку сте заинтересирани, Ве покануваме да се пријавите со испраќање на Вашата биографија преку полето Брза Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
ИТ, Телекомуникации изнесува 45.517 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде