Vrabotuvanje.com - Операторки / Касиерки за во автомат клубови - Струмица и Скопје - Pro Beting
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Операторки / Касиерки за во автомат клубови

Струмица и Скопје

Рок за пријавување:

 • Pro Beting
 • Адреса: бул.3-та македонска бригада, 1000 Skopje

 

ПРО-БЕТИНГ ДОО СКОПЈЕ
објавува оглас за следната работна позиција:

ОПЕРАТОРКИ - КАСИЕРКИ ЗА РАБОТА ВО АВТОМАТ КЛУБ
(30 извршители)

Потребни квалификации:

 • ССС;
 • Претходно работно искуство на иста или слична позиција ќе се смета за предност;
 • Основно познавање на англиски јазик;
 • Познавање на Microsoft Office пакетот и интернет;
 • Лојалност, чесност, комуникативност;
 • Способност за тимска работа.

Опис на работното место:

 • Уплата на кредити;
 • Исплата на добивки;
 • Грижа за хигиена и пријатна атмосфера во клубот.


Ние нудиме:

 • Плата од 25 000 до 35 000 денари;
 • Дополнителни бонуси;
 • Обука;
 • Oбезбеден превоз, сместување.

Доколку сте заинтересирани, пратете Ваша апликација со Професионална биографија преку полето Брза Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Останато изнесува 22.029 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде