Vrabotuvanje.com - Работник на бензиска пумпа - Скопје, Струмица и Куманово - ТВИНС ПЕТРОЛЕУМ ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Работник на бензиска пумпа

Скопје, Струмица и Куманово

Рок за пријавување:

 • ТВИНС ПЕТРОЛЕУМ ДОО
 

 

РАБОТНИК НА БЕНЗИСКА ПУМПА

Реон: Скопје, Куманово и Струмица

Потребно образование, работно искуство, квалификации и вештини: 
 • ССС;
 • Поседување на вештини за продавач/пумпаш; 
 • Претходно работно искуство ќе се смета за предност;
 • Познавање на работа со компјутер, MS Office, Internet Explorer;
 • Работење во смени;   
 • Познавањето на англискиот јазик ќе се смета за предност.​

Одговорности и работни задачи:​

 • Услужување на клиентите;
 • Работа со документи поврзани со секојдневното функционирање;
 • Континуирано учење на карактеристики во услугата;
 • Други работни задачи поврзани со секојдневното функционирање.

*Вработениот е со редовно работно време и секако му се платени сите придонеси.
 
Доколку имате интерес и ги исполнувате бараните квалификации потребно е да пратите Ваше CV преку полето Брза Апликација или да се јавите на 072-249-144.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде