Vrabotuvanje.com - Магационери - Скопје - Електроелемент
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

  • Електроелемент

Друштвото Електроелемент ДОО има потреба за вработување на работници
за следните работни места во седиштето на друштвото:
 
Магационери

 
Потребни квалификации:
  • Средно образование
  • Работно искуство минимум 2 години со прием на роба
  • Познавање на процесот на прием на роба  со баркод читач
  • Искуство со работа со материјален програм 
  • Задолжително познавање на Office пакетот
  • Задолжително познавање на работа со компјутери
  • Комуникативност и услужливост
  • Способност за тимска работа 
 
Вашето CV, доставете го преку полето Брза Апликација или на адреса Електроелемент ДОО Скопје ул. Перо Наков бр.25  со назнака на работното место за кое конкурира најдоцна до 15.11.2020 година.
 
Напомена
Контактирани ќе бидат само кандидатите кои ќе влезат во потесен круг.
Некомплетните и ненавремени апликации како и апликации без назнака нема да се разгледуваат. 

 

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Магацинско работење и логистика изнесува 25.063 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде