Vrabotuvanje.com - Оператори - Скопје - Скопје - Златна Копачка - Еден
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Оператори - Скопје

Скопје

Рок за пријавување:

  • Златна Копачка - Еден

Златна Копачка има потреба од вработување на следната работна позиција

ОПЕРАТОРИ
Реон Скопје
 

Потребни квалификации:
  • Основно познавање на компјутери,
  • Завршено средно образование,
  • Со или без работно искуство,
  • Познавање од областа на спортот е пожелно.

Личен профил:
  • Комуникативна и одговорна личност,
  • Тимска работа и професионален однос кон клиентите,
  • Самоиницијативност и посветеност на работа.


​Својата професионална биографија CV може да ја доставите електронски преку полето Брза Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде