Vrabotuvanje.com - Магистер по фармација - Скопје - ФИТОФАРМ ПЛУС ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Магистер по фармација

Скопје

Рок за пријавување:

  • ФИТОФАРМ ПЛУС ДОО

 

ФИТОФАРМ - фармацевтско-козметичка индустрија  има потреба од проширување на својот тим на следната работна позиција:
 
МАГИСТЕР ПО ФАРМАЦИЈА
 
 
*За работа во сектор:  примарно производство (припрема на фармацевтски форми)

 
Потребни квалификации:
  • Високо образование

Ние нудиме:
  • Редовни месечни примања
  • Обезбеден превоз

Работно време:
- Од понеделник до петок
  • Прва смена – од  6 до  14 ч
  • Втора смена – од  14:30 до 22:30 ч
 
 
При апликација, задолжително да се испрати CV преку полето Брза Апликација.
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Фармација и Биотехнологија изнесува 36.814 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде