Vrabotuvanje.com - Хигиеничар - Скопје - НЕТ-ЕЛЕКТРОНИКС ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

  • НЕТ-ЕЛЕКТРОНИКС ДООЕЛ
  • Адреса: Скупи бр.55, 1000 Скопје
Компанијата НЕТ ЕЛЕКТРОНИКС ДООЕЛ Скопје, овластен  дистрибутер и сервисер на медицинска опрема  од производителите GE Healthcare и Richard Wolf има потреба од:
ХИГИЕНИЧАР (1 извршител)
ОПИС НА РАБОТНО МЕСТО
 
  • Потребно е лице за професионално одржување на хигиена во канцелариите како и професионално одржување на хигиена на станбени простории на членови на менаџментот.
 
ПОТРЕБНИ КВАЛИФИКАЦИИ И ПОЗНАВАЊА
 
  • Завршено средно образование;
  • Неколкугодишно искуство во одржување на простории;
  • Искуство во одржување на хигиена на приватни куќи/резиденции се смета за предност;
  • Посветеност, педантност и темелност во извршување на работните обврски;
  • Висока работна етика.
 
ДОПОЛНИТЕЛНИ ИНФОРМАЦИИ

Огласот е отворен 14  дена.
Апликациите треба да бидат доставени преку полето Брза апликација.
Дискреција на кандидатите е загарантирана.
​Само кандидатите кои ќе влезат во потесен круг ќе бидат повикани на интервју.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Останато изнесува 22.029 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде