Vrabotuvanje.com - Сервисер за медицинска опрема - Скопје - НЕТ-ЕЛЕКТРОНИКС ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Сервисер за медицинска опрема

Скопје

Рок за пријавување:

 • НЕТ-ЕЛЕКТРОНИКС ДООЕЛ
 • Адреса: Скупи бр.55, 1000 Скопје
Компанијата НЕТ ЕЛЕКТРОНИКС ДООЕЛ Скопје, овластен  дистрибутер и сервисер на медицинска опрема  од производителите GE Healthcare и Richard Wolf има потреба од:
СЕРВИСЕР ЗА МЕДИЦИНСКА ОПРЕМА (1 извршител)
ПОТРЕБНИ СЕ СЛЕДНИТЕ КВАЛИФИКАЦИИ:
 • Завршен технички факултет, пожелно електротехнички факултет;
 • Одлично познавање на англиски јазик;
 • Одлично познавање на Windows, Linux и Office програмите;
 • Возачка дозвола Б категорија;
 • Способност за тимска работа;
 • Висока работна етика;
 • Флексибилност;
 • Адаптибилност;
 • Доверливост.
 
ДОПОЛНИТЕЛНИ ИНФОРМАЦИИ
Огласот е отворен 14  дена. 
Апликациите треба да бидат доставени преку полето Брза апликација.
Дискреција на кандидатите е загарантирана.
Само кандидатите кои ќе влезат во потесен круг ќе бидат повикани на интервју.
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Инсталации, Одржување и Поправки изнесува 24.722 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде