Vrabotuvanje.com - Одговорно лице за одржување и сервисирање на возен парк - Скопје - ЕКО ЛОГИСТИК СЕРВИС ДООЕЛ Скопје
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Одговорно лице за одржување и сервисирање на возен парк

Скопје

Рок за пријавување:

  • ЕКО ЛОГИСТИК СЕРВИС ДООЕЛ Скопје


​ЕКО ЛОГИСТИК СЕРВИС ДООЕЛ Скопје е брзорастечка компанија за вршење на поштенски услуги настаната како спој на љубовта помеѓу Велосипедизмот, здравиот начин на живот, спорт и рекреација и препознатливиот долгогодишен потенцијал на искусните доставувачи за курирски услуги на правни и физички лица.

Секојдневно обезбедуваме брза, ефикасна, еколошка достава по пристапни цени, која го унапредува секојдневното работење со минимални трошоци.

 
ЕКО ЛОГИСТИК СЕРВИС ДООЕЛ Скопје,
има потреба од вработување на кандидат на позиција:
 
ОДГОВОРНО ЛИЦЕ за одржување и сервисирање на возен парк
 

Потребни квалификации:

  • Завршено средно образование;
  • Искуство на иста или слична позиција ќе се смета како предност, но не е пресудно;
  • Работно познавање од компјутери;


Одговорности и задачи:

  • Се грижи за техничката исправност и опремата на службените возила;
  • Води евиденција за користењето на возилата од возниот парк на компанијата и ги организира активностите поврзани со сервис, регистрација, штети и сл;
  • Одговорен за протокот на документацијата;

Посакувани компетенции: 

  • Комуникативни вештини;
  • Динамичен/а, проактивен/а и насочен/а кон резултати;
  • Способност за решавање на проблематични ситуации.


*ЕКО ЛОГИСТИК СЕРВИС ДООЕЛ Скопје е брзорастечка компанија за вршење на поштенски услуги, нудиме одлични  услови за работа, позитивна работна атмосфера и солидни плати во нашата дејност.

Платата може да прогресира согласно перформансите и позитивните резултати во извршувањето на работните обврски.

Доколку огласот е предизвик за вас можете да испратите кратка биографија CV, преку полето Брза Апликација, со задолжителна назнака за која работна позиција аплицирате. 

Ќе бидат контактирани само кандидатите во потесен круг на селекција.​

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Сообраќај и Транспорт изнесува 24.623 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде