Vrabotuvanje.com - Агент за продажба со познавање на Чешки и Словачки јазик - Скопје - Vrabotuvanje.com за клиентот
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Агент за продажба со познавање на Чешки и Словачки јазик

Скопје

Рок за пријавување:

Работодавач: Vrabotuvanje.com за клиентот

 

Зборуваш ЧЕШКИ и СЛОВАЧКИ и сакаш да го искористиш тоа за да заработиш пари?
Сакаш да изградиш вештини кои ќе ти служат за понатамошната кариера?
Сакаш да се дружиш со млади луѓе и обожаваш предизвици? 

Придружи ни се!

Позиција: Агент за продажба со познавање на ЧЕШКИ и СЛОВАЧКИ ЈАЗИК
Период за аплицирање: 16.10.2020 – 30.10.2020
Јазик: ЧЕШКИ и СЛОВАЧКИ
Локација: Скопје 

Твојот РАБОТЕН ДЕН: 

 • ПРЕЗЕНТИРАЊЕ на услугите на компанијата;
 • КОМУНИКАЦИЈА со потенцијални клиенти од целиот свет;
 • ПРОДАЖБА преку допишување, телефонски разговор и е-маил;
 • ОДРЖУВАЊЕ на продажни активности.

Твојот ПРОФИЛ:

 • Течно зборување ЧЕШКИ и СЛОВАЧКИ Јазик;
 • КОМПЈУТЕРСКИ ВЕШТИНИ: Ms Office, Internet Browsing, E-mailing;
 • Способност за работа под притисок, достигнување и надминување на цели;
 • ТИМСКИ ИГРАЧ со пријателски, отворен пристап за работа со колеги;
 • СО ИСКУСТВО на слична работна позиција.

Нашата ПОНУДА:

 • НАЈВИСОКА плата во секторот (ФИКСНА ПЛАТА + БОНУСИ) во Македонија;
 • Редовни наградни програми и изненадувања;
 • Почитување на индивидуални таленти и идеи;
 • Можност за развој во динамична и растечка компанија со тим составен од различни националности;
 • Работно време: Понеделник - Петок 09:00 AM – 06:00 PM со 1:30 час пауза.

Пријавете се преку полето "Брза Апликација".

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде