Vrabotuvanje.com - Асистент за набавка - Скопје - СОКО ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Асистент за набавка

Скопје

Рок за пријавување:

  • СОКО ДООЕЛ

Претпријатие со 25 годишна традиција во производство на сокови, 
со пласман на 25 пазари во светот, кое брои над 50 вработени,

СОКО Горица дооел Скопје

има потреба  од кандидат за следната позиција:

АСИСТЕНТ ЗА НАБАВКА  – 1 лице

 

Потребни квалификации:

  • ВСС ( економски факултет )
  • Одлично познавање на англиски јазик
  • Познавање на Microsoft Office
  • Возачка дозвола Б категорија – активно возачко искуство
  • Кандидатите со работно искуство во областа на меѓународна трговија, ќе имаат предност.
Претпријатието е лоцирано во нас. Драчево, Скопје.
Се молат сите заинтересирани кандидати да го испратат своето CV на: hr@soko.com.mk, со назнака: “ЗА АСИСТЕНТ ЗА НАБАВКА”
 
Ќе бидат контактирани само кандидатите, кои ќе влезат во потесен избор.
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Административни професии изнесува 20.922 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде