Vrabotuvanje.com - Архитект - Скопје - Македонија Турист
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

 • Македонија Турист
 • Адреса: Филип Втори Македонски, 5, 1000 Скопје
 • Веб страна: http://makedonijaturist.com.mk/

 

Македонијатурист има потреба од следната работна позиција:​
 

АРХИТЕКТ

 

Потребни квалификации и вештини:

 • Високо образование
 • Потребно е претходно работно искуство во дејноста од минимум 3 години
 • Познавање на англиски јазик
 • Работа со компјутери, познавање на MS Office, Internet и Auto CAD
 • Возачка дозвола Б  категорија
 • Аналитичен, ориентиран кон успех
 • Посветеност, мотивираност, иницијативност
 • Јаки организациски и комуникациски вештини

 

 
Испратете го Вашето CV електронски преку полето Брза Апликација!
 
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Архитектура изнесува 25.340 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде