Vrabotuvanje.com - Дата центар – Влез на пратки - Скопје - ПОСТ ЕКСПРЕС МАКЕДОНИЈА ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Дата центар – Влез на пратки

Скопје

Рок за пријавување:

 • ПОСТ ЕКСПРЕС МАКЕДОНИЈА ДОО

Со цел проширување на тимот за продажба Пост Експрес Македонија
распишува оглас за следната работна позиција:

Оглас бр.012 - Дата центар – Влез на пратки
Реон Скопје​

Опис на работната позиција:

 • Преглед на пристигната тековна роба
 • Водење евиденција при прием на тековна роба
 • Евидентирање на сите влезни тековни пратки и писма во нашиот систем
 • Почеток на работно време 16:00 часот

 
Потребно образование, работно искуство и квалификации:

 • Средно стручно образование
 • Високо ниво на одговорност и концентрација
 • Упорност, истрајност и совесност во работењето
 • Познавање на англиски јазик
 • Познавање на работа со компјутери
 • Способност за индивидуална и тимска работа
 • Способност за работа под притисок
 • Предност имаат апликантите со претходно работно искуство

 
Ние нудиме:

 • Одлични услови и тимска работа во средина со амбициозен и професионален тим
 • Континуирана обука од страна на компанијата
 • Можност за хонорарно работење
 • Одлична плата

Доколку имате желба да бидете и Вие дел од нашиот успешен тим, испратете го Вашето CV (име и презиме на апликантот) преку полето Брза Апликација, со назнака на позицијата или бројот на огласот за кој аплицирате или јавете се на телефонскиот број 076/360-005.

Во најбрз можен рок ќе бидете контактирани и информирани за сите потребни информации од страна на нашиот тим.

Ве очекуваме!
Ваш Пост Експрес!


​www.postexpress.mk

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Останато изнесува 22.029 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде