Vrabotuvanje.com - Оператори за автомат клуб - Куманово - Куманово - Спорт Лаиф Трејд
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Оператори за автомат клуб - Куманово

Куманово

Рок за пријавување:

  • Спорт Лаиф Трејд


 

Спорт Лаиф Трејд има потреба од вработување на

Оператори за автомат клуб - Куманово

 

Потребни квалификации:

  • Основно познавање на компјутери
  • Завршено средно образование
  • Со или без работно искуство
  • Познавање од областа на спортот е пожелно

Личен профил:

  • Комуникативна и одговорна личност
  • Тимска работа и професионален однос кон клиентите
  • Самоиницијативност и посветеност на работа
  • Позитивен став


 
Вашата Професионална Биографија можете да ја доставите преку полето Брза Апликација

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Останато изнесува 22.029 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде