Vrabotuvanje.com - Монтажер на авто опрема - Скопје, населба Железара - ЕУРО СТИЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Монтажер на авто опрема

Скопје, населба Железара

Рок за пријавување:

 • ЕУРО СТИЛ
 • Адреса: ул.Тајмишка бр.30б Г.Баба, 1000 Скопје
 • Веб страна: http://www.euro-stil.mk


Еуростил е македонска компанија која датира од 1990 година и се занимава со производство на автонавлаки, увоз, извоз, дистрибуција и продажба на производи опфатени од областа на автокозметиката и автогалантеријата.

Еуростил има потреба од следната работна позиција

Монтажер на авто опрема​


Опис на работата: монтажа на авто опрема (автонвлаки, кровни носачи, кровни куфери, држачи за велосипед и.т.н).

Потребни квалификации:

 • Завршено средно образование;
 • Претходно работно искуство ќе се смета за предност;
 • Пожелно е кандидатот да има основно или напредно познавање од работа со алат;
 • Кадидатот да не биде постар од 30 години;
 • Место на живеење: Скопје.

Профил на личноста:

 • Организираност и одговорност;
 • Лојална, мотивирана и стабилна личност;
 • Брзина и спретност во работењето;
 • Способност за работа под притисок и во кратки рокови.

Ние нудиме:

 • Редовен работен однос;
 • Солидна плата;
 • Можност за унапредување и одлични бенефиции.


Сите заинтересирани кандидати своите професионални биографии може да ги достават преку полето Брза Апликација.
 

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Производство и Занаетчиство изнесува 24.798 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде