Vrabotuvanje.com - Продавач - Скопје (Илинден) - Скопје - ЖИТО УВОЗ-ИЗВОЗ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Продавач - Скопје (Илинден)

Скопје

Рок за пријавување:

 • ЖИТО УВОЗ-ИЗВОЗ


Поради отворање на нов маркет, „Жито маркети“, има потреба од следната работна позиција:​ 

Персонал за продажба во маркет за Реон скопје (Илинден)

 

Потребни квалификации: ​ 

 • Минимум ССС
 • Комуникативна, флексибилна и професионална личност
 • Претходно  работно искуство ќе се смета за предност
 • Способност за индивидуална и тимска работа


Работни услови: ​ 

 • Компанија која повеќе од 30 години нуди пријатна работна атмосфера
 • Работа во две смени, 40 часа неделно
 • Почетна плата 17.500 денари
 • Се почитуваат Законските одредби во однос на пријавување на полно работно време, здравствено осигурување, годишни одмори, исплата на регрес за годишен одмор.
 • Ментор кој ќе биде задолжен побрзо да ве насочи во работата
 • Можност за напредување
 

​ИСПРАТИ CV на: vrabotuvanje@zito.com.mk
Инфо на тел. Број   071/374-389

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде