Vrabotuvanje.com - Работници во производство - Скопје - ГРИФИН ГРУП ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Работници во производство

Скопје

Рок за пријавување:

  • ГРИФИН ГРУП ДООЕЛ
  • Адреса: ул.1638 бр.48, Г.Баба, 1000 Скопје


Реноминарана Компанија за производство Грифин Груп ДООЕЛ има потреба 

Работници во производство 3 (три) извршители
(производство на здрава храна и додатоци во исхраната - Бренд Health Republic)

Потребни квалификации:

  • Завршено средно образование
  • Претходно работно искуство ќе се смета за предност
  • Висока хигиенска свесност и дисциплина


Личен профил:

  • Организирана и одговорна личност
  • Желба за постојано учење, лично и професионално надоградување
  • Способност за индивидуална и тимска работа


Ние нудиме:

  • Работи во 2 смени: 7-15ч. и од 14-22ч. од понеделник до сабота
  • Стартна плата 18.500 денари

Доколку имате желба да бидете и Вие дел од нашиот успешен тим, испратете го Вашето CV  преку полето Брза Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Производство и Занаетчиство изнесува 24.798 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде