Vrabotuvanje.com - Работник за преработки на месни производи -Скопје - Скопје - ТИНЕКС-МТ ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Работник за преработки на месни производи -Скопје

Скопје

Рок за пријавување:

  • ТИНЕКС-МТ ДООЕЛ

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде