Vrabotuvanje.com - Соработник за продажба на интернационални пазари - Кавадарци - ВИНАРСКА ВИЗБА-ТИКВЕШ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Соработник за продажба на интернационални пазари

Кавадарци

Рок за пријавување:

  • ВИНАРСКА ВИЗБА-ТИКВЕШ

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде