Vrabotuvanje.com - Продавач во подружница (Кочани) - Кочани - ЕЛЕКТРОЕЛЕМЕНТ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Продавач во подружница (Кочани)

Кочани

Рок за пријавување:

  • ЕЛЕКТРОЕЛЕМЕНТ

Друштвото Електроелемент ДОО има потреба за вработување на работници
за следните работни места во седиштето на друштвото:
 

Продавач во Подружница ЕЛЕКТРОМЕТАЛ КОЧАНИ


 
Потребни квалификации:
  • Средна стручна спрема
  • Задолжително познавање на компјутери (MS Office)
  • Предност ќе имаат кандидатите кои имаат познавање на електро и неелектро материјали, група на производи: кабли и кабловски прибор, автоматика, бакелитарија, расвета, водовод, санитарија, електричен алат,хемија
  • Возачка дозвола ,,Б,, категорија (активен возач)
  • Комуникативност
  • Способност за тимска работа
 
Вашето CV, доставете го преку полето Брза Апликација или на адреса Електроелемент ДОО Скопје ул. Перо Наков бр.25  со назнака на работното место за кое конкурира најдоцна до 30.11.2020 година.
 
Напомена
Контактирани ќе бидат само кандидатите кои ќе влезат во потесен круг.
Некомплетните и ненавремени апликации како и апликации без назнака нема да се разгледуваат. 

 

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде