Vrabotuvanje.com - Администратор - Битола - Битола - ДЕЛЦО ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Администратор - Битола

Битола

Рок за пријавување:

 • ДЕЛЦО ДООЕЛ

 

Најголемата специјализирана компанија за достава во Македонија има потреба од проширување на тимот на позиција:

Администратор во канцеларијата во Битола

 

Квалификации:
 • Завршено високо образование ќе се смета за предност
 • Солидно познавање на англиски јазик и работа со компјутери
 • Солидни оргaнизациски и комуникациски вештини
Опис на работни задачи:
 • Подготовка на интерни и финални извештаи
 • Предавање и примање на поштенските пратки, писма и пакети
 • Учество во тренинг за практично оспособување и искуство
 • Одржување и архивирање на документација
 • Комуникација со вработени и активна поддршка на тимот
Нудиме:
 • Редовна месечна плата, 
 • Полно работно време 40 часа
 • Пријатнa работна атмосфера
Доколку сакате предизвик, лесно се прилагодувате, имате позитивен и професионален пристап кон работата Ве молиме испратете ја Вашата апликација (CV) преку полето Брза Апликација со назнака ``Aдминистратор - Битола``.

Напомена:

 • САМО апликациите кои ќе влезат во потесен круг, ќе бидат контактирани.
 • Апликациите без назнака нема да бидат разгледани!
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Административни професии изнесува 20.922 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде