Vrabotuvanje.com - Комерцијалист - Скопје - Скопје - ЕКО ЛОГИСТИК СЕРВИС ДООЕЛ Скопје
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Комерцијалист - Скопје

Скопје

Рок за пријавување:

 • ЕКО ЛОГИСТИК СЕРВИС ДООЕЛ Скопје


​ЕКО ЛОГИСТИК СЕРВИС ДООЕЛ Скопје е брзорастечка компанија за вршење на поштенски услуги настаната како спој на љубовта помеѓу Велосипедизмот, здравиот начин на живот, спорт и рекреација и препознатливиот долгогодишен потенцијал на искусните доставувачи за курирски услуги на правни и физички лица.

Секојдневно обезбедуваме брза, ефикасна, еколошка достава по пристапни цени, која го унапредува секојдневното работење со минимални трошоци.

 
ЕКО ЛОГИСТИК СЕРВИС ДООЕЛ Скопје,
има потреба од вработување на кандидат на позиција:
 
Комерцијалист
РЕОН: сКОПЈЕ


Потребни квалификации:

 • ВСС
 • Претходно работно искуство 
 • Познавање на англиски јазик
 • Одлично познавање на MS Office пакетот
 • Задолжително поседување на возачка дозвола Б – категорија, активен возач

Одговорности и задачи:

 • Креирање и одржување стратешки и долгорочен однос со клиентите
 • Опслужување на клиентите преку организација на нарачки, испораки и реализација на продажба
 • Евалуација на потребите на клиентите
 • Изготвување, проследување и контрола на на документација потребна за набавка и продажба

Профил на личноста:

 • Иницијатива, проактивност и насоченост кон резултати
 • Добри организациски, комуникациски и аналитички вештини
 • Способност за тимска работа и работа под притисок
   

Доколку ги поседувате потребните вештини и искуство за да се приклучите на нашиот тим, Ве молиме испратете ја Вашата апликација (CV) електронски преку полето Брза Апликација со задолжителна назнака за која работна позиција аплицирате.
 
Ќе бидат контактирани само кандидатите во потесен круг на селекција.​
 

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде