Vrabotuvanje.com - Хигиеничарка - Скопје - АРС ЛАМИНА ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

  • АРС ЛАМИНА ДОО

Супрема (книжарници Литература.мк) има потреба од следната работна позиција:

ХИГИЕНИЧАРКА


Потребни квалификации:

  • Работно искуство на наведената позиција ќе се смета за предност
  • Динамична, темелна личност посветена кон остварување на резултати
  • Одговорна, лојална и трпелива личност
  • Комуникативност и љубезност
     

Доколку сте заинтересирани и ги исполнувате бараните услови ве молиме да доставите кратка биографија со фотографија преку полето Брза Апликација.

Краен рок за пријавување: 01.12.2020

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Здравство и Социјална работа изнесува 23.752 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде