Vrabotuvanje.com - Доставувачи - Гевгелија - Гевгелија - ДЕЛЦО ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Доставувачи - Гевгелија

Гевгелија

Рок за пријавување:

 • ДЕЛЦО ДООЕЛ


Eдинствената специјализирана компанија за достава во Македонија

Има потреба од ДОСТАВУВАЧИ за реон ГЕВГЕЛИЈА

 

Квалификации:
 • Минимум средно образование
 • Солидно познавање на градот и околните места
 • Познавање од реонот на Богданци
 • Искуство со теренска работа
 • Искуство со работа со мобилен уред
Опис на работни задачи:
 • Достава на поштенски пратки на терен 
 • Активно пребарување на теренот во врска со дополнителните информации и податоци за адресите и известување за истите со пополнување на извештаи и останати потврди за извршена достава
 • Преглед на извештаите на дневна база
 • Активна поддршка на тимот во дадениот реон
Ве молиме испратете ја Вашата апликација (CV) преку полето Брза Апликација со назнака “Достава-Гевгелија”

Напомена:

 • САМО апликациите кои ќе влезат во потесен круг, ќе бидат контактирани.
 • Апликациите без назнака нема да бидат разгледани!
 • Потребно е кандидатот да е со место на живеење за реонот за кој аплицира.
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Магацинско работење и логистика изнесува 25.063 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде