Vrabotuvanje.com - Сметководител - Скопје - Биотек Доо
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Сметководител

Скопје

Рок за пријавување:

  • Биотек Доо

Биотек Доо, објавува оглас за регрутирање на професионални кадри – потенцијални кандидати за позицијата:

Сметководител

Очекувани квалификации: 
  • Соодветно високо образование 
  • Задолжително предходно работно искуство како сметководител (кандидати без искуство да не се пријавуваат на овој оглас)
  • Задолжително поседување на возачка дозвола Б-категорија, активен возач
 
Потребни способности и вештини: 
  • Добри комуникациски способности
  • Прецизност
  • Мотивирана и стабилна личност
  • Флексибилност за индивидуална и тимска работа

Ве покануваме, доколку имате интерес и соодветствувате со опишаниот профил за позицијата, пратете ваша апликација со Професионална биографија преку полето Брза Апликација.
Аплицирај
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Економија, Финансии и Сметководство изнесува 28.521 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде