Vrabotuvanje.com - Техничар за одржување во производство / Рачен пакувач во магацин - Скопје - ФИТОФАРМ ПЛУС ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Техничар за одржување во производство / Рачен пакувач во магацин

Скопје

Рок за пријавување:

 • ФИТОФАРМ ПЛУС ДОО

 

ФИТОФАРМ - фармацевтско-козметичка индустрија  има потреба од проширување на својот тим на следните работни позиции:
 

1. ТЕХНИЧАР ЗА ОДРЖУВАЊЕ ВО ПРОИЗВОДСТВО

Потребни квалификации:

 • ССС – Електро /машински техничар;
 • Кандидатите со работно искуство ќе имаат предност;
 • Познавање на англиски јазик и работа со компјутер (Microsoft office пакет);
 • Возачка дозвола Б категорија.

Опис на работното место:

 • Дел од тимот за одржување во производство;
 • Одржување на производните машини;
 • Одржување на HVAC системот со сите дополнителни системи;
 • Одржување на инфраструктура.
Работа во смени.
 
2. РАЧЕН ПАКУВАЧ ВО МАГАЦИН
 

Потребни квалификации:

 • Средно  образование;
 • Претходно искуство ќе се смета како предност;
 • Поседување на возачка дозвола Б –категорија (Активен возач).

Одговорности и задачи:

 • Подготовка на производи за продажба;
 • Контрола на спакувани производи за продажба;
 • Тековни работи во магацин.

Ваша апликација со Професионална биографија може да испратите преку полето Брза Апликација, со задолжителна назнака за која работна позиција аплицирате.
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Производство и Занаетчиство изнесува 24.798 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде