Vrabotuvanje.com - Возач - Скопје - ХАЈ-ТЕЧ КОРПОРАЦИЈА ДОО с.Орешани Зелениково
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

  • ХАЈ-ТЕЧ КОРПОРАЦИЈА ДОО с.Орешани Зелениково

Hi-Tech Corp. 
е водечки Европски производител на eлектронски печатени плочки

компанија која постои 39 години, со повеќе од 220 вработени, од кои над 100 се дипломирани инженери и извезува 100% од своето производство на странски
пазари, опслужувајќи широк спектар на индустрии (Airbus, Boeing, Bosch, Siemens…

Hi-tech Corp. објавува
К О Н К У Р С
за вработување на повеќе лица на позициите:

ВОЗАЧ на автобус - комби со „Д“ категорија

 

Потребни квалификации: 
  • Завршено средно образование 
  • Возачка дозвола „Д“ категорија
  • Претходно работно искуство
 
Кандидатите треба да ги исполнуваат и следните услови:
  • Да се дисциплинирани, одговорни и посветени на работата
  • Задолжително да достават Уверение за неосудуваност не постаро од 1 месец

Кандидатите кои ги исполнуваат условите можат најдоцна до 30.11.2020  да достават кратка биографија - CV (задолжително со фотографија, адреса, телефон и датум на раѓање) и скенирано уверение за завршено образование, на е-маил: contact@hitech.com.mk

Само апликациите кои ќе влезат во потесен круг, ќе бидат контактирани.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Останато изнесува 22.029 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде