Vrabotuvanje.com - Магистер по фармација - Скопје - ФИТОФАРМ ПЛУС ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Магистер по фармација

Скопје

Рок за пријавување:

  • ФИТОФАРМ ПЛУС ДОО

 

Аптека ФИТОФАРМ – Скопје, Стајковци
 
Има потреба да вработи
 
МАГИСТЕР ПО ФАРМАЦИЈА

 
 
Потребни квалификации:
  • Магистер по фармација 
  • Лиценца за работа
  • Возачка дозвола Б категорија
  • Работно искуство
 
Што нудиме?
  • Службено возило  - на располагање
  • Месечна плата – 36.000,00 денари
 
Работно време:
  • 6 часа дневно: од 8 – 14 ч (прва смена) и  од 14 – 20 ч (втора смена)
  • 2 работни саботи во месецот. 
  • За време на државни и верски празници аптеката не работи

Ваша апликација со Професионална биографија може да испратите преку полето Брза Апликација, со задолжителна назнака за која работна позиција аплицирате.
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Останато изнесува 22.029 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде