Vrabotuvanje.com - Машински инженер - Скопје - АТА Металотехника
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Машински инженер

Скопје

Рок за пријавување:

  • АТА Металотехника

АТА МЕТАЛОТЕХНИКА  ДОО Илинден, за своите потреби објавува оглас за вработување на:

МАШИНСКИ ИНЖЕНЕР
1 извршител

Опис на работните задачи:
  • Организирање, раководење и координирање на работата во производниот процес
  • Распоредување на работни задачи на вработените 
  • Контролирање на извршување на работите по работни налози и контролирање на  процесот на производство
  • Давање на упатства за работа и го следи текот на нивното извршување
 
Потребни квалификации:
  • Завршено високо образование-дипломиран мажински инженер
  • Работно искуство
 
Што нудиме:
  • Плата по договор со можност за зголемување
  • Работа во безбедна и здрава околина со почитување на сите норми за безбедност и здравје при работа;
  • Обезбеден автобуски превоз до работното место и назад.


​Доколку сте заинтересирани и ги исполнувате наведените квалификации, потребно е да доставете кратка биографија, преку полето Брза Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Останато изнесува 22.029 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде