Vrabotuvanje.com - Работничка со искуство за преработка на овошје и зеленчук - Скопје - ФУД БАР ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Работничка со искуство за преработка на овошје и зеленчук

Скопје

Рок за пријавување:

  • ФУД БАР ДОО
  • Адреса: ул.Перо Наков бр.31, 1000 Скопје


РАБОТНИЧКА СО ИСКУСТВО ЗА ПРЕРАБОТКА НА ОВОШЈЕ И ЗЕЛЕНЧУК

Да овозможиме на секое македонско семејство преку заштеда на време да ги ужива придобивките од здравата храна!
Погон за преработка на овошје и зеленчук има потреба од работник со искуство во преработка и пакување на свеж зеленчук и овошје.
Погонот се наоѓа во близина на кванташкиот пазар во Скопје.
​Работно време од 07 -15 часот.

Потребни квалификации и вештини:

  • Правилно подготвување, составување и пакување на производи;
  • Добри комуникациски вештини;
  • Уживање во практичната работа;
  • Стандард на лична чистота;
  • Внимание за деталите;
  • Добра координација на рацете;
  • Можност да се справат со физичките барања на работното место.
Сите заинтересирани кандидати своите професионални биографии може да ги достават преку полето "Брза Апликација"
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Производство и Занаетчиство изнесува 24.798 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде