Vrabotuvanje.com - Раководител на магацин - Скопје - Друштво за производство, трговија и услуги МЕБЕЛ ВИДЕНОВ ДООЕЛ Скопје
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Раководител на магацин

Скопје

Рок за пријавување:

 • Друштво за производство, трговија и услуги МЕБЕЛ ВИДЕНОВ ДООЕЛ Скопје

 

Ние знаеме дека секој има свое чувство на комфорт во својот дом, затоа се трудиме да дизајнираме мебел кој одговара на сечиј вкус и избор.
Фирмата „Мебел Виденов“ има потреба од:

РАКОВОДИТЕЛ НА МАГАЦИН
 

Потребни квалификации:

 • Пожелно е претходно работно искуство
 • Одлично познавање на работа со компјутери
 • Лидерски способности
 • Комуникативност
 • Способност за работа во тим

Работни задачи:

 • Одговорност кон службените одговорности
 • Одговара за целосната организација на работата во магацинот
 • Организира и одговара за правилен прием и складирање на робата
 • Организира испорака на робата
 • Ги контролира активностите на вработените

Ние Ви нудиме:

 • Пријатно работно окружување
 • Редовни месечни примања
 • Работа на празници и викенди (8 работни часа во денот)
 • Стимулирачки дополнителен систем на плаќање (бонуси)


Доколку сте заинтересирани Ве покануваме да ни доставите Ваша кратка биографија преку полето "Брза Апликација"!

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Менаџмент изнесува 39.113 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде