Vrabotuvanje.com - Касиер/ка - Скопје - Друштво за производство, трговија и услуги МЕБЕЛ ВИДЕНОВ ДООЕЛ Скопје
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

 • Друштво за производство, трговија и услуги МЕБЕЛ ВИДЕНОВ ДООЕЛ Скопје

 

Ние знаеме дека секој има свое чувство на комфорт во својот дом, затоа се трудиме да дизајнираме мебел кој одговара на сечиј вкус и избор.
Фирмата „Мебел Виденов“ има потреба од:

КАСИЕР/КА
 

Потребни квалификации:

 • ВСС/ССС
 • Пожелно е претходно работно искуство
 • Одлични комуникативни способности
 • Волја за постигнување високи резултати
 • Работа со софтвер за наплата и евиденција
 • Одговорност, коректност и тимска работа
 • Работа со документи и наплата

Ние Ви нудиме:

 • Пријатно работно окружување
 • Редовни месечни примања
 • Работа на празници и викенди (8 работни часа во денот)
 • Стимулирачки дополнителен систем на плаќање (бонуси)


Доколку сте заинтересирани Ве покануваме да ни доставите Ваша кратка биографија преку полето "Брза Апликација"!

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде