Vrabotuvanje.com - Пакувач на машина - Скопје - Виталиа Никола и др. ДОO
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Пакувач на машина

Скопје

Рок за пријавување:

 • Виталиа Никола и др. ДОO

ВИТАЛИА Никола ДОО, лидер во производство на здрава храна поради зголемување на производните капацитети и отварање на нов погон за производство на барови, објавува слободно работно место на позиција:

ПАКУВАЧ НА МАШИНА

Потребни квалификации:

 • Завршено средно образование
 • Дисциплина и мотивација
 • Способност за тимска работа

Работни обврски:

 • Собирање на производи од лента
 • Пакување на готови производи во кутии
 • Лепење декларации на производи
 • Физичка активност (постојано во движење,стоење)
 • Следење на технолошки процес
 • Редење на палети
 • Работа во смени

Платени патни трошоци и обезбеден оброк

 

Доколку сакате да стекнете нови кариерни искуства и успеси и сте спремни да го прифатите предизвикот, испратете ни ја вашата кратка биографија (CV) преку полето Брза Апликација.

Само избраните кандидати ќе бидат контактирани.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Производство и Занаетчиство изнесува 24.798 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде