Vrabotuvanje.com - Помошник готвач/ка - Скопје - РЕПТИЛ ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Помошник готвач/ка

Скопје

Рок за пријавување:

  • РЕПТИЛ ДООЕЛ

Приклучете се во тимот на Рептил маркети, работно место  каде може да ги споделувате Вашите идеи, да правите мали грешки, да работите многу, да го изградите вашиот успех и личен развој, и со малку среќа изградете ја вашата Кариера. 

ДПТУ “РЕПТИЛ’’ ДООЕЛ има потреба од нови вработени  за работната позиција:

ПОМОШНИК ГОТВАЧ/КА

Потребни квалификации:

  • ССС средно образование;
  • Претходно работно искуство;
  • Способност за тимска работа под притисок;
  • Вредни, креативни и педантни личности.


Работни услови:
Основна нето плата се определува во зависност од претходното работно искуство со можност за зголемување во однос на работната успешност. Прекувремената работа и работата на празници се плаќа дополнително.
Се почитуваат Законските одредби во однос на пријавување на полно работно време,слободни денови, здравствено осигурување, годишни одмори, исплата на регрес за годишен одмор.

Аплицирајате на: http://reptilmarketi.mk/вработување или преку полето Брза Апликација.

Тел за контакт:071/996-061.

Во согласност со Прописите за заштита на лични податоци ве молиме не доставувајте ваша лична фотографија при пополнување на апликацијата за вработување.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Останато изнесува 22.029 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде