Vrabotuvanje.com - Ракувач на машина за пакување - Скопје - ЧЕЗАКОМЕРЦ ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Ракувач на машина за пакување

Скопје

Рок за пријавување:

 • ЧЕЗАКОМЕРЦ ДОО

ЧЕЗАКОМЕРЦ ДОО СКОПЈЕ има потреба од:

Ракувач на машина за пакување - 1 извршител
зА ПОДРАЧЈЕТО НА СКОПЈЕ

Услови:
 • Завршено средно образование, прехрамбен техничар ќе се смета за предност 
 • Претходно работно искуство во прехрамбената индустрија  ќе се земе за предност 
 • Искуство со компјутерска работа, активно работење со MS Office,
 • Возраст до 40 години,
 • Место на живеење во наведениот реон,
 • Возачка дозвола Б категорија.
 • Оперирање со машината согласно работните упатства за безбедно ракување 
 • Почитување и придржување кон процедурата за производство-
 
Личен профил:
 • Вредна и одговорна личност                
 • Ведрост, љубезност и комуникативност
 • Лојалност, флексибилност и енергичност
 • Способност за индивидуална и тимска работа
 • Способност за работа во смени

Вашата професионална биографија (CV) и писмо за мотивација можете да ги испратите преку полето "Брза Апликација",  со задолжителна назнака на апликацијата “За оглас за Ракувач на машина за пакување.

Напомена:
Кандидатите кои не ги исполнуваат бараните услови кои се наведени во огласот да не аплицираат.
Само апликациите кои ќе влезат во потесен круг, ќе бидат контактирани.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Останато изнесува 22.029 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде