Vrabotuvanje.com - Архитект - ентериерист - Скопје - Саник Инженеринг ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Архитект - ентериерист

Скопје

Рок за пријавување:

 • Саник Инженеринг ДООЕЛ
 

Саник Инженеринг е компанија посветена на креирање и создавање на урбани и функционални станбени и деловни простори со уникатен дизајн...           
                
Нашиот тим од професионални и искусни архитекти при осмислувањето на објектите секогаш е инспириран и ги става во фокус желбите и потребите на купувачите.     

Нашата компанија постојано се стреми кон иднината, ги следи светските трендови во градежништвото и архитектурата. Препознатливи сме по квалитетот кој го создаваме со примена на современи стандарди и технологии во изградбата. 

Нашите проекти влеваат доверба во нашите клиенти преку создавање на трајни вредности за идни генерации.
 

САНИК ИНЖЕНЕРИНГ
има потреба од следната работна позиција

АРХИТЕКТ - ЕНТЕРИЕРИСТ

 

Потребни квалификации:

 • ВСС - Aрхитектонски факултет;
 • Минимум две години претходно работно искуство;
 • Искуство во проектирање на станбени објекти и ентериери;
 • Напредно познавање на работа со компјутери, задолжително познавање на ACAD програм, Archicad програм;
 • Напредно познавање на MS Office пакет;
 • Oдлично познавање на материјали;
 • Познавање на 3DS Max + Vray + Photoshop или SketchUp + Vray + Photoshop;
 • Одлично познавање на англиски јазик;
 • Познавање на законската регулатива од областа на градењето;
 • Возачка дозвола – Б категорија.

Личен профил:

 • Mотивиран и амбициозен;
 • Чувство за дизајн, пропорции и композиција;
 • Одлични комуникациски способности;
 • Самоиницијативен;
 • Да презема одговорност;
 • Разработка на дизајн;
 • Разработка на технички цртежи;
 • Организиран;
 • Способност за работа во тим.

Доколку ги исполнувате условите и верувате дека сте вистинската личност за наведената работна позиција, испратете кратка биографија со назнака за позицијата, преку полето Брза Апликација.​

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Уметност и Дизајн изнесува 21.700 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде