Vrabotuvanje.com - Маркетинг агентки - Скопје - Lucky Marketing
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Маркетинг агентки

Скопје

Рок за пријавување:

 • Lucky Marketing

Lucky Marketing е брзо растечка компанија која се занимава со дигитален маркетинг и маркетинг стратегии. Повеќе странски компании го развиваат и шират својот бизнис со помош на нашите уникатни методи и стратегии. Постоиме повеќе години на пазарот и стремиме кон константно проширување. ​


Lucky Marketing DOOEL има потреба од: 

маркетинг агентКи

 

Што нудиме:

 • Минимална нето плата од 20.000 денари;
 • Месечни бонуси;
 • Работно време 8 часа дневно од понеделник до недела;
 • Слободни 4 дена во месецот;
 • Работно време во две смени;
 • Неограничени можности за напредок;
 • Кариерен развој;
 • Евалуација на вработените и вреднување на секој придонес; 
 • Фер и коректен однос;
 • Тимска работа;
 • Тим билдинг активности.

Ние бараме:

 • Основно познавање на англиски јазик;
 • Основно познавање на компјутери;
 • Развиени комуникациски вештини;
 • Динамична, комуникативна и позитивна личност; 
 • Со или без работно искуство.

Опис на работното место:

 • Контактирање на новите/постоечки клиенти на редовна основа за да ги задржите/изградите долготрајните односи и да обезбедите високо ниво на задоволство на клиентите;
 • Фокусирање на можноста за зголемување на бизнисот што доаѓа од постојните клиенти;
 • Следење на повратни информации и барањата на клиентите.

Локација: Дебар маало, Скопје, Македонија

Заинтересираните кандидати треба да ја испратат својата биографија
преку полето "Брза Апликација"

 
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Маркетинг, ПР и Медиуми изнесува 28.527 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде