Vrabotuvanje.com - Дистрибутер - Тетово - Тетово - МАГРОНИ ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Дистрибутер - Тетово

Тетово

Рок за пријавување:

  • МАГРОНИ ДОО

 

МАГРОНИ ДОО - Скопје е една од водечките македонски компании за производство и дистрибуција на природна минерална и изворска вода, освежителни безалкохолни и алкохолни пијалаци.

Нашиот успешен тим има потреба од извршител за следната позиција:

Дистрибутер за реонот на тетово со околни населби и села

Кандидатот ќе биде одговорен за:
  • Продажба и наплата на реон во Тетово со околните населби и села

Барања за позицијата:
  • Средно образование 
  • Возачка дозвола од Ц категорија 
  • Постојано живеалиште во горенаведениот реон
  • Одговорност, комуникативност и способност за работа во тим 
  • Работно искуство на слична позиција ќе се смета за предност 
 
Доколку ги исполнувате горенаведените услови и верувате дека сте вистинската личност за наведената работна позиција, испратете ја Вашата биографија преку полето Брза Апликација, или јавете се на телефонскиот број 075 328 020 во период од 8 до 16 часот, најдоцна до 18.01.2021. 
 
Избраните кандидати ќе бидат контактирани за понатамошно интервју. 
 
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Сообраќај и Транспорт изнесува 24.623 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде