Vrabotuvanje.com - Механичари - Куманово - ДЕТОИЛ ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Куманово

Рок за пријавување:

 • ДЕТОИЛ ДОО

Детоил Куманово
има потреба од следната работа позиција:

МЕХАНИЧАРИ
Реон Куманово


Опис на задачите: 
 • Испитување на техничката исправност на возилата 
 • Дијагностицирање на дефекти на деловите и системите во возилото 
 • Подесување, сервисирање и поправање на деловите и системите во возилото, камиони и градежни машини
 • По потреба врши чистење (миење) на возилото
 • Останати слични работи по налог и упатства на непосредно претпоставениот

Потребни квалификации:
 • Со работно искуство
 • Возачка дозвола Б категорија
 • Исполнителен, иницијативен
 • Способност за тимска работа
 • Способност за работа под притисок и во дадени рокови
 • Лојалност, чесност, одговорност
   

НАПОМЕНА: Огласот се однесува за место КУМАНОВО

На избраните кандидати им нудиме работа во современа и динамична деловна средина, можност за постојано лично усовршување и примерни услови за работа.
 
Сите заинтересирани кандидати можат да аплицираат доколку сметаат дека ги исполнуваат бараните компетенции и услови со испраќање на своето CV преку полето Брза Апликација или да се јават на телефонски број 071/284-909.
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Сообраќај и Транспорт изнесува 24.623 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде