Vrabotuvanje.com - Architect - Тетово - Еко Вент
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Тетово

Рок за пријавување:

 • Еко Вент


ECO VENT L.T.D is looking for:

Architect


Qualifications:

 • Graduated Engineer Architect
 • Experience with administration, design and audit of projects
 • Proficient level of AutoCAD, ArchiCAD and MS Office package
 • Driving licence - B category 
 • Architect Licence B

Personal traits:

 • Business Savvy
 • Communication Skills 

We offer:

 • Salary: Based on the candidate experience
   

Please send an email with CV using the Fast Apply option.​

Only shortlisted candidates will be contacted for a job interview.
 

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Архитектура изнесува 25.340 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде