Vrabotuvanje.com - Доктор на интерна медицина - Скопје - Приватна здравствена установа - Центар за дијализа ДИАМЕД МАКЕДОНИЈА Скопје
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Доктор на интерна медицина

Скопје

Рок за пријавување:

  • Приватна здравствена установа - Центар за дијализа ДИАМЕД МАКЕДОНИЈА Скопје
  • Адреса: Јадранска магистрала бр.100 Бутел, 1000 Скопје
  • Веб страна: https://www.diaverum.com/

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Здравство и Социјална работа изнесува 23.752 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде