Vrabotuvanje.com - Продажен персонал - Скопје - ИНКОФУДС
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Продажен персонал

Скопје

Рок за пријавување:

Инкофудс ДОО е официјален увозник и дистрибутер на следните брендови: Lindt, Caffarel, Loacker, Merba, Benlian Foods, Rigoni di Assiago, El Almendro!

Инкофудс ДОО за своите малопродажни објекти лоцирани во строгиот центар на Скопје бара млади, динамични и енергични личности кои ќе можат да одговорат на предизвикот да работат со премиум брендови во пријатна атмосфера и опкружување.


Повеќе информации на сајтот: www.inkofoods.mk

 

ПРОДАЖЕН ПЕРСОНАЛ
(2 извршители)
Реон - Скопје


       Опис на работна позиција:

  • Услуга на потрошувачи во продажното место
  • Одговорност за робата 
  • Административни активности поврзани со процесот на продажба
  • Извршување на работни задачи поврзани со продажното место

       Потребни квалификации и вештини:

  • Минимум ССС
  • Претходно работно искуство во областа ќе се смета за предност
  • Вредна и одговорна личност
  • Способност за тимска работа
 
Доколку сте заинтересирани и ги исполнувате горе наведените услови, Ве охрабруваме Вашата професионала биографија (CV) да ја доставите преку полето Брза Апликација со назнака за позицијата за која аплицирате.

 
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде