Vrabotuvanje.com - Продавач/Продавачка - Скопје - КЛЕВЕР-МК ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Продавач/Продавачка

Скопје

Рок за пријавување:

 • КЛЕВЕР-МК ДООЕЛ
 • Адреса: ул.Диме Аницин бр.10 лок.5 Карпош, 1000 Скопје
 • Веб страна: http://www.klever.com.mk
ПРОДАВАЧ/ПРОДАВАЧКА
 
 

Потребни квалификации:

 • Завршено средно училиште 
 • Познавање на компјутери ( word,e-mail,osnoven excel) 
 • Комуникативна личност 
 • Искуство во книжара е предност
 • Возраст до 40 годиниОчекувани вештини и способности:

 • Одговорна и чесна личност
 • Способност за работа под притисок
 • Способност за тимска работа


Одговорност и задачи:

 • Подготовка на нарачки
 • Чистење и средување на книжарата
 • Пописи
 • Услужливост кон клиенти

Доколку сте заинтересирани, пријавете се преку полето Брза Апликација
со назнака: „За оглас – Продавач/Продавачка
“.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде