Vrabotuvanje.com - Возач - Скопје - ОФИС ПЛУС ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

  • ОФИС ПЛУС ДООЕЛ

Офис Плус, Водечка компанија во Македонија за продажба и дистрибуција на канцелариски материјал, ИТ, канцелариски мебел, промоција, патни торби и училишна опрема, 
 
Има потреба да вработи:
 
Возач
 
 
Потребни квалификации:
  • Завршено средно образование
  • Претходно работно искуство ќе се смета за предност
  • Возачка дозвола Б – категорија
Вештини и способности:
  • Динамични, иницијативни и насочени кон резултати
  • Одговорна, мотивирана и стабилна личност
  • Способност за индивидуална и тимска работа
 
Вашата Професионална Биографија (CV) можете да ја доставите преку полето Аплицирај.
Доколку сакате предизвик, лесно се прилагодувате, имате позитивен и професионален пристап кон работата и поседувате добри комуникациски способности, Ве повикуваме да се приклучите на нашиот тим.
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Останато изнесува 22.029 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде