Vrabotuvanje.com - Магационер - Скопје - Vrabotuvanje.com за клиентот
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

Работодавач: Vrabotuvanje.com за клиентот

                                  

ВРАБОТУВАЊЕ ОНЛИНЕ ДОО 
За потребите на свој клиент објавува оглас за следната работна позиција во Скопје:

Магационер
 

КВАЛИФИКАЦИИ:

 • Минимум средно образование
 • Претходно работно искуство на иста или слична позиција
 • Возачка дозвола Б (активен возач)
 • Познавање на работа со компјутер


​ОПИС НА РАБОТНИ ЗАДАЧИ:

 • Подредување, грижа и одговорност за производите во магацинот (Електронска евиденција)
 • Прием, складирање и издавање на производите во магацинот
 • Утовар и истовар на роба
 • Одржување на ред и организираност на магацинот
 • Активна поддршка на тимот во магацинот
 • Почитување на правилата и процедурите во работењето 


НИЕ НУДИМЕ:

 • Редовна месечна плата
 • Полно работно време 40 часа
 • Пријатна работна атмосфера
 • Кариера во брзорастечка интернационална компанија
   
Доколку сте заинтересирани, Ве молиме да ги испратите Вашата професионална биографија  на македонски јазик преку полето Брза Апликација, со назнака „ Магационер” во насловот на пораката.
 
Напомена:
САМО апликациите кои ќе влезат во потесен круг, ќе бидат контактирани.
Апликациите без назнака нема да бидат разгледани!
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Останато изнесува 22.029 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде